Grupa Biedronki

W przedszkolnym ogródku, dzieci posadziły sadzonki pomidorów. Już niedługo będziemy się zajadać pysznymi pomidorkami.

9 marca 2020 r. w naszym przedszkolu odbył się konkurs recytatorski “Wiosenne wierszowanie” Do udziału w konkursie zgłosiło się 8 dzieci z grupy starszaków. Podczas konkursu został wyłoniony zwycięzca - Michalinka, która recytowała wiersz “Kwiatki Bratki” autorstwa Doroty Gellner.

W dniu 4.03.2020 r. starszaki doskonaliły swoją jazdę na łyżwach. Trenerzy chwalą naszych podopiecznych. Chętne dzieci zapraszamy na zajęcia dodatkowe w niedziele do Szkoły Piruet.

W dniu 6.03.2020 r. dzieci uczestniczyły w bardzo ciekawych zajęciach w zakładzie krawieckim Pani Natali Hulyk mamy Tetiany. Przedszkolaki z niewielką pomocą wykonały przy pomocy igły i maszyny do szycia przepiękne kwiaty dla swoich mam z okazji Dnia Kobiet. Dzieci były zachwycone. Dziękujemy bardzo za przybliżenie dzieciom zawodu krawcowej oraz wspaniałe artystyczne warsztaty.

W ostatni dzień ferii (21.02.2020r.) przedszkolaki z "Karolinki" wybrały się na seans filmowy do kina Helios.

Jak co roku tradycyjnie w Tłusty Czwartek nasze przedszkolaki piekły faworki.

17 lutego 2020 r. zakończyła się zbiórka pieniędzy dla Frania Marcinkowskiego w naszym przedszkolu. Dzieci wraz z nauczycielem przeliczyły zebrane pieniądze. Dziękujemy wszystkim za udział w zbiórce.

Dnia 22.01.2020 r. przedszkolaki aktywnie uczestniczyły w mszy świętej w kościele parafialnym w Opolu - Grudzicach odprawianej w intencji wszystkich babć i dziadków z okazji ich święta. Po mszy dzieci zaśpiewały piosenki i powiedziały wierszyki, wielbiąc swoje babcie i dziadków. Złożyliśmy również zebranym serdeczne życzenia i zaśpiewaliśmy "Sto lat". Na koniec mszy rozdaliśmy każdemu uczestnikowi drobny podarunek od przedszkolaków.